Amici dovrebbero stare insieme

Nullam pretium Draco cum virtute

Leden 2012

Rajče

26. ledna 2012 v 21:20 | Bloom
Dneska to byl opravdu mazec. Asia s Biankou se hrozně pohádaly. Kvuli tomu že si Bianka dělala srandu s obrázků co maloval jeden kluk od nás ze třídy Prcek no a maloval Asiu jako prase. A ještě pak si z ní utahovaly kvuli tomu že se zeptala jak se vyslovuje claris no a začaly jí nadávat že zná jen větnamce a číňany bylo to dost hnusny. No dneska Bianka chodila a ptala se co se stalo a Asia jí to neřekla a asi dvakrát se vkuli tomu rozbrečela. No hrůza díky bohu že se začala po 30 sekundách smát jinak by to bylo vážný. No a pak o hudebce jsme to všichni řešily a psaly si, no a kluci daly Biance na židly rajče já jsem si toho nevšimla jinak bych jí na to upozornila. Nemám ji moc v lásce , ale nikomu bych to nepřála. No ona si na něj sedla a kluci se začaly smát nechápala jsem to ale měla jsem jiné starosti. Kluci po mě začaly flusat nějaký papírky a kapesníky a ukazovaly narážky na ...Když skončila hodina všichni se začaly smát i holkys a posmývat že to dostala atd. No pak se rozbrečela a tak jsem jí pujčila legíny co mám ve skřínce na tělak. NO a pak to řekla, její rodiče se rozvádí a tak jsem pochopila proč se tak chovala stále to není vyřešené ale je mi jí líto. Co se tíče rozvádění rodičů jsem v poho moji rodiče se už rozvání asi 15 let takže je to v poho.

Středa

25. ledna 2012 v 19:31 | Bloom
Dnešní ráno se podobalo spíše výslechu. Abych vás seznámila s sytuací kluci vyšroubovali z lavice šrouby. Takže ta horní dřevěná část nedržela na tý dolní kovový. No s tou dolní s kluci hrály na stařečky a ta kovová věc byla náhrada za ten pozejček opěrnej. A tu horní si nasadily na ruku a dělaly King konga no bylo to docela komické. Když zazvonilo naše třídní vletěla do třídy jako torpédo a řekla s radostí nechala jsem opravit tu lavici a šla směrem k ní a když zjistila že tam ty šrouby nejsou žekla velmi ale velmi naštvaně. " Každá lidská kůže dokákáže nést hromadu sraček" A to nás dostalo ta si zasloužilo potlesk. No celou matematiku z nás, těch co chodí na finanční gramotnoust, kdo to byl, jak se to stalo std. No prostě hrozná pruda. Pak místo chemie nějaký vystopení s plešatým dědkem který zpíval lidopvý slezký písničky a nuil nás je taky zpívat. Celou dobu jsme se tam s Asiou smály že nás málem učitelka zordělila. Pak mě celá třída poslala zpívat před celou školou takže pohoda. No Bianka chtěla taky a jak se hnala za mnou zakopla o kabel a jelikož to bylo v tělocvičně tak jela po podlaze a vjela do místnosti na pomůcky a tam pod trampolínu. Pak vztala a stou trampolínou na zádech vyšla a jakoby nic začala zpívat. Nikdo jí neposlouchal protože jsme se válely smíchy.

Milka

24. ledna 2012 v 21:04 | Bloom
Dnešek byl parádní. Pří ajině jsme byla na počítačích a dělaly něco o stylech. No a učitelka nám každěmu za to jak jsme byli hodní dala celou Milku. No a já dostala jako jediná KARAMELOVOU mou oblíbenou. Byla hrozně dobrá. No a kluci Percy a Markus, jsou to prasata a následovala hodina rodiné výchovy. Oni si rozcuchaly vlasy namočily podpaždí a opatlaly pusu tou čokoládou. No a udělaly to protože jsme braly higyenu. No a vypadaly jak bezdáci. Všichni jsme se jim smáli protože si k tomu všemu dali kalhoty do pasu a zasunuly tam triko vypadaly jak staří dědkové. No učitelka z nich měla zástav že si sedla na židli a nehýbala se. CHvíli jsme na ni koukaly a pak jsme zavolaly učitelku z druhé třídy. Ta řekla ať jí podáme něco sladkého a já jsem tedy vyndala tu milku a po chvíli se naše učitelka vzpamatovala a mi jsme hulákaly na celou školu že Milka je první pomoc. No a kluci byly rády že mě vzyla nad sebe a chvíly se mnou házely že ta Milka chtěla zas na svět ven. Jak se mnou házely vypadla my ta čokoláda z ruky hned vedle topení a pak netušící Bianka co šla kolem po ní uklouzla a my k tomu čínskému roku měli i Vánoce docela povedený den. Vyděla jsem se s Peggy a popovídali jsme si. Pak jsem musela na dramatiku no děs ta učitelka (je to ruska) nějaká náhradnice na nás pořád " velmi dobre deviačata velmi dobre" A to tam byli i kluci. Když se obrátila na Davida zeptala se ho proč tak hezká dívka má tak krátké vlasy a to už bylo moc začaly jsme se smát a tak nás pustila domů.

Paintball

22. ledna 2012 v 17:30 | Bloom
Dneska super den. Ráno jsem vstala v 8:00 uplně vyspalá a to jsem si četla do noci. No a hned mi volala Asia že pro mě mají překvápko a že se sejdem tu a tam v tolik. NO nemohla jsem se dočkat. Přišla jsem na domluvené místo a tam na mě čekala Asia s Vanessou, Angelinou, Percym, Markusem, Peggy a nejvýce mě překvapila Audry a pak s menším natšením Bijanka ani jsme nevěděli kdo jí pozval. No kluci mi zavázali oči a šli jsme hroznou dálku a jeli autobusem no chvíli jsme si myslela že mě chtějí unést. A pak mi pásku sundali a mi stáli před velkou budovou a já hned věděla co je to překvapení, protože vždycky když jsme kolem ní šli kluci o tom začali vyprávět jak nás tam jednou vezmou atd. No byl to paintball, ale místo kuliček jsme střílely barvu. Kdyby to byli kuličky asy by těď nic nepsala a místo toho byla v nemocnici. Převlékli jsme se do super kobpinéz a dostali jsme helmi vtipné bylo že každá holka měla konbinézu ve své oblíbené barvě asi se kluci domluvily. Já měla samozřejmě modrou přes co se Bianka nemohla přenýst měla totiž černou. Tak jsme jí říkaly že pude hůž vidět a když jsme jí to řekli asi po stí dala pokoj. Dostali jsme takové velké pistole a malou lahvičku s barvou zas s tou naší oblíbenou. No a šlo se na věc. To co se odehrálo během těch dvou hodin nejde jen tak lehce popsat, ale pokusím se o to. Vůbec jsem nevěděla kde jsem tak jsem se schovala za jedem namalovaný keř a čekala co se bude dít. Nikde nikdo nebyl a nastalo ticho takové to jak se říká před bitvou. Najednou jsem zpatřila Vanessu a Angelínu jak jsou kousek o de mě a zdálo se mi že se na něčem domlouvají. Pak do prostřed toho jako by bojiště vlítla Bianka s válečným pokřikem a házela sebou ze strany na stranu a pořád žvala snad jen hluchý bi jí přehlídl. Jak jsem to viděla začala jsem se smát a myslím že jsem nebyla jediná. Protože jsme vlastně nevěděli kde kdo je tak jsme všichni vylezli se svích skříší a začaly útočit na Bianku. Chvíli mě to bavilo, ale pak jsem byla od barvi já. A byla modrá, ale tu jsem měla já pak jsem jen slišela smích Percyho a šla jsem po něm. No řeknu jen to že on byl modrý od hlavy až k patě a já jsem napočítala dva zásahy. Pak už nebyla terčem jen Bianka. Moc jsme si to užili. Ale stejně jsme se ještě museli nasmát Biance, protože když si chtěla sundat helmu dala si tu pistol mezi nohy a kolenama mačkala poušť a barva jí lítala do oličeje. Takže se sama knokautovala. Nejftipnější bylo že ta barva přestala stříkaž až když došla no Bianka ta je na tyhle věco expert.

Štastný a veslý Čínský rok

21. ledna 2012 v 18:05 | Bloom
Dnes jsem uplně hrozně unavená. Proč? V čera jsme jako oslavu nového čínského roku měli párty ve škole. Bylo to dost dobrý. Den proběhl úplně v pohodě jako každý nic neobviklého se nestalo. Jen jsem přišla skoro o všechny hodiny, protože jsem připravovala tělocvičnu na ten večer. Moc mě baví něco plánovat a řídit jsem už prostě taková. Tělocvična byla užasná že bych nepoznala že normálně se v ní cvičí. Vše bylo připraveno jen mikrofon trochu zlobyl, ale o to se postaraly kluci. V 7:00 to začalo všichni dost dobře olečení. Já jsem měla růžové legíny, modrou sukni s tmavě modrými pruhy takže to vypadalo jak kostičky a sukni zdobil řetěz od boku na zadek. Měla jsem tmavě modrou košily která byla dole skrácená takže mi bylo vydět břicho na tom modrý svetr a k tomu kravatu bylo to dost ROCL. No, aby ne když jsem měla za úkol zpívat před celou školou. Párty se rozjela a my začaly zpívat mé napsané písně. Myslím že se všem líbily, nebo alespoň doufám. Všechno bylo fajn až na to že odpočinout jsme si mohli jen při ploužácích a to jen některých. Tak to šlo až do 12:00 večer když jsme šli na školní pozemek a pouštěly rachejtle. Ale teď ta vtipná část. Jak jsme se vracely do tělocvičny jeden kluk hrozně pozpíchal na záchod a jak se chtěl dostat do budovy zakopl a chytil se něších kalhot no a ty kalhoty byli při jeho neštěstí Bianky. Ty kalhoty se nezničily jen jí je ten kluk ztáhnul dolů. No a všichni vyděli její kalhotky s nápisem I LOVE DUCK a obrázkem roztomilé kachínky. Celá škola se ní začala dívat a smát se jí. Přiznám se že jsem se jí taky trochu zasmála, ale bylo mi jí líto tak jsem jí natáhla kalhoty a na záchodě jsem jí utírala slzi. No však nevěděla co jí ještě čeká. Došli jsme zpádky a nikdo si na to už nepamatoval takže byla velmi ráda a zas se chovala jako kdyby mě neznala. No je to Bianka. Už jsme nemuseli hrát což jsme všechny holky uvítaly. A když jsem pila punch tak se ozvala má oblíbená písnička na tango. Valentine's dance Tango. Hned jsem šla tančit a možná to taky bylo proto že mě Percy pozval. Pořádně jsme to roztočily. A Bianka si to nenechala líbit aby pozornost byla na někom jiném něž na ni. Nevým co se stalo, protože všechna moje pozornost byla na Percym. Netušila jsem že Percy umí tango tak dobře, dost mě překvapilo. Věděla jsem jen že všichni lidé na nás koukají a někdo se k nám připojil a moc mu to nešlo. Když byla hudba pomlejší všimla jsem si že je to Bianka a toho kluka jsem neznala. Snažila se mě napodobovat což se jí vymstilo. Když byl konec a závěrečná póza tak se ozvala rána. Otočila jsem se a Bianka se válela v nádobě z punčem a zas neměla kalhoty. Což mě překvapilo nejvíc že když jsme je našli byli na baskedballověm koši a nikdo vlastně nevěděl jak se tam dostaly. Je to záhada. Ale od tohoto okamžiku Bianka jen seděla a raději nic neděla. My jsme zas museli hrát a já už nevěděla co takto pokračovalo až do 4:00 ráno pak jsme šli domů a dnes jsem dotálně unavená. Celou dobu jsme se hrozně smáli protože to nešlo vydržet.

Pomsta

21. ledna 2012 v 17:30 | Bloom
Pomsto ty černá děvo. Kdo přivedl tě knám? Že z prva zahalená do černého hedvábného šatu jsi byla a znendání se z tebe vyklubala zlá čarodějnice, která ničí přátelství a celý náš život. Proč jsi jsem zavítala a znovu a zvonu se pokoušíš o to co jde ti nejlépe. Je to sice přirozené, ale není za touto tvou halenkou jiná vrstva, ta lepší. Snažíš se na sebe upotat pozornost jen abys něčím vynikala. S koro každý ti rozumý. Skoro každý jsi tím prošel. Ale ať děláme co děláme ty nás vždy nějak omámíš svímy jistými vyhodami, se někomu pomstít. Proč je tomu tak? Vždyt nikdo nic neudělá a stejně je tu noční můra zvaná mor co plíží se jak had a sičí jen když někdo chopí se v tobě pomsto. Není správné podílet se na stavbě tvého králoství však jsou lidé co se jen v tobě smočí a někteří skočí po hlavě dolů a ani netuší jak je voda hluboká. Hned stanou se tvými sluhy a jak jednou začnou už nemohou přestak. Ty už je nikdy ze vsých zpárů nepustíš. Jen pár uniklo z velké hloubky, ale ani neuschly a už jsou zas v tvé moci. Netušíme jak ti odolat. neznáme spůsob jak v tobě plavat a neutopit se.
Mežeme jen se vyrovnat s tebou a to udělají jen ti nejmousřeší z nás.

Druhá část sklep: Šišlal alias Naháč

19. ledna 2012 v 17:28 | Bloom
Rovnou jsem se převlékla do cvičebního úboru, protože jsme měli volitelný předmět: sportovní hry. Vzala jsem si sebou své krásné modré šaty, které v mé skřínce byli přesně pro takové případy i když mě nikdy nenapadlo že je použiji až budu celá od bílé pěny. Na sportovkách jsme dělaly opičí dráhu. Měli jsme přejít úsek asi sedum metrů dlouhý. Kde do nás měli vrážet obruče které házeli mí přátelé. No někto to schital hned po prvním kroku, někdo to předvedl bravůrně. Nejlépe to udělala Bianka a šla a cestou povídala jak to zvládne a obruš jí bouchla do hlavy a zachytila se na ní a kroužila. Takže to vypadalo jak z kreslené televizní show. Všichni jsme padaly smíchy. No nejvíce si lidé užili můj výkon. Bála jsem se zásahu tak jsem si dala ruce před oči a šla jsem. Při mém štestí jsem to přešla bez zranění, což mě překvabilo. Ale na konci se válela zraněná Bianka a já o ni zakopla a válela jsem se po zemi. Začala jsem se smát, přiběhla ke mě Asia se smíchem a ptala se mě jestli mi něco neni. Což se dotklo Bianky. Omluvila jsem se učitelce a šla jsem do šatny s doprovodem Asie. Šatny jsou spojené se sprchami, ale nikdo je nepoužívá. Vešli jsme se smíchem do šatny a já se šla opláchnout vodou k umivadlu, která jsou hned vedle sprch. Umyla jsem si obličej a Asia mě upozornila že v jedné sprše teče voda. A najednou jsem uslyšela pískání. A ze sprchy vylezl jeden učitel, který učí sružinu. A hrozně šišlá a neděkuje tak mu říkáme s Asiou Šišlal. Byl celý nahý tak jsme sklopily hlavu, omluvily jsme se a s velkým smichem jsme odešly. Pak jsme se po těocvičně válely na zemi a nikdo nevěděl proč. Nikomu jsme to neřekly a vždy, když ho vídíme dostaneme záchvat smíchu a neřikáme mu už Šišlal ale Naháč.

Sklep

19. ledna 2012 v 17:28 | Bloom
Dneska to byl den. Učitelka nám pořád vyčítala ten včerejšek. No takže jsme tu hodinu poučování měli dnes a to místo matematiky.
"Všichni jsme spali a učitelka si povýdala s tabulí"
Potom jsme měli fyziku. Byli zas počmárané lavice takže jsem si mohla něco přečís. Když učitlka popsala celou tabuli poslala mě a Percyho pro aceton na umití těch lavic. No šli jsme do díry tak říkáme sklepu cestou jsme si povýdali, když jsme byli v díře rozvítila jsem a šli jsme dlouhou uličkou kde jedno světlo blikalo bylo to dost strašidelné. Když jsme ten aceton našli vypla se elekrřina a my tam byli po tmě. Vůbec jsme nic nevyděli. Pokoušela jsem se najít dveře, ale někdo mě chytil za ruku. Nejprve jsem se lekla, ale poté jsem si uvědomila že je to Percy. Přitáhl mě k sobe něco řekl a políbil mě. Bylo to překvapení, ale asi díky tomu jsem našla dveře. Celou cestu zpádky jsme se držely za ruce a nic neříkaly. Vyšli jsme schody a osvítilo nás slunce z oken. Vyšli jsme do třetího patra a trochu jsme se rozpovídaly. Mezi tím co jsme byli pryž se dostal za dveře Markus s Jimmim a ti vzali hasící přístroje a začali snimi lítat po chodbě a k našemu štěstí jsme přišli v pravou chvíli a ta bílá pěna by mě celou ohodila kdyby si percy nestoupl pře de mně. To od něj bylo velmi hezké, ale po tom, když jsem ho viděla celého od bílé pěny, svalila jsem se na zem a začala jsem se hrozně smát a on si z tváře sundal pěnu a začal ji házet a tak vznikla válka. Všichni čtři jsme byli od pěny. A po chvíli se všechny dvěře od tříd otevřeli a tam stáli žáci s učiteli a dívali se na nás a to včetně naší Fyzikářky. Já jsem se začala smát a později se přidal i Percy pak holky z naší třídy. Učitelky řekli ať se jdeme převlíct. Když jsem chtěla jít Bijanka mě zastavila a začala mi to vyčítat, nadávat mi a urážed před celým druhým srupněm. To mě naštvalo. Řekla jsem jí ať toho nechá a všichní se mě zastaly pak se raději stáhla. A než jsem se stačila otočit Percy me zvedl nad zem a snesl ze schodů je opravdu milí.

Nevinnost (V mém podání)

18. ledna 2012 v 19:58 | Bloom
Nevinnost, je to slovo, které mužeme chápat z mnoha úhlů. Jeden, je ten, že je to jen slovo, které mnoho lidí vnímá jako věc, která nás dělá dětmi a nedovoluje nám bíti dospělími. Je to tedy vlastnost? Nebo jen devíti písmené slovo? To si musí každý ujasnit sám. Hromada lidí zejměna muži, nevinnost chápou jako panenství u dívek. Je to pro ně cena, trofej, je to pro ně jako proběhnout cílovou páskou jako první. Je to trochu zvláštní přirovnání, ale je to tak. Díky za to že se to tíká je 15% mužů a většinou jsou to ti co žijí pořád v minulosti. Mohou to i tak brát dívky a proto mají někdy problém se s touto strátou vyronat. Nevinnost muže být chápána jako čistota člověka. Člověk odsouzení za něco co neudělal je nevinný, ale kdo to pozná? Kdo dokáže poznat nevinnost od lži? Kdo? To ví jen něktří. Nevinnost nám přináší otázky na, které si musí každý odpovědět sám.

Pepřák

18. ledna 2012 v 19:29 | Bloom
Dneska jsme museli vstávat v 6:00, protože včera se kluci popraly a neřekli proč tak jsme to odnesli všichni. A celou tu hodinu nám učitelka měla vyprávět jak se máme chovat. Použila jsem slovo měla, protože kluci se jí poumstily za to ranní vstávání. Po škole šly koupit nějaké květiny a ty druhý den je dali učitelc no ty květiny byli trošičku upravené. Kluci je před tím než je daly učitelce je posipaly kýchacím práškem no a učitelka nic nevyprávěla jen chýchala a my jsme se smály. Asi po padesátém kýchnutím odběhla pryč a vrátila se asi za hodinu. No někdo říkal jak se jim to povedlo, ale mě to připadalo trochu moc.
Ale to nebylo vše. Když k nám přišla vyučovat matematiku kluci namočily podlahu a ona po ní uklouzla a měla sukni takže to bylo asi dost trapné. Poté když se zvedla řekla nám ať to uklidíme. Pak si vzala své hranoly a ty se jí přilepyly k ruce. V tu chvíli všichni dostaly záchvat smíchu a ti lidé kteří pořád dolejzají za učitely se jí snažili pomoc, ale při jejich smůle se přilepily taky. To už jsem se musela smát i já jelikož se každý rozbělh na jinou stranu a jak se přetahovaly tak se svalily na jednu hromadu a to už bylo moc že poloviny třídy spadla ze židlý. No a výtvarka katastrofa. Naše učitelka Stojáková nám povýdala o sedmi divech světa, to nás samozřejmě nebavilo. Tak jsme se přes jakoby tichou poštu domluvily že budeme cvakat propiskami a že až řekne ať přestaneme všichni spadneme ze židlí. No cvakali jsme asi pět minut a už na nás řvala. Pak se kluci a nějaké holky svalyly na zem já ne protože za mnou byl podstavec a ten mě zachytil. No a pak když učitelka vyděla že já a Asia, Vanessa, Angelina a Bijanka sedíme na židlích usoudila že jsme příčinou a tak jsme byly po škole. Musely jsme drchnout dlaždičky. Což se Stojákové vymstilo, protože jsme jich více rozbyly než očistily. Když už nás měla plné zuby vyhodila nás a zeptala se Bijanky čí to byl nápad. Všechny jsme odešli jen mě zdržel můj kamarád z višího ročníku Sammy a tak jsem slyšela jak nás všechny Bijanka práskla. Pak si nás učitelka zavolala znovu a řekla nám že musíme uklidit celou školu. A mi myslely že je vtip. Pak nás ale zavedla do skladu a dala nám mopi a koštata. Dodala že nesmime použít žádnou technologii. Což se holkám moc nelíbilo. Moc nám to nešlo a Angelína s Vanessou rozbily asi dva obrazy. Napadlo mě že učitelka nic neříkala o živé pomoci tak jsem zavolala kluků z divadla ty přišli asi za půl hodiny. Neřekla jsem jim o co jde a když jsem jim to řekla na místě byli překvapeni ale pomohli. Udělali jsme si z toho srantu a při úklidu jsem tancovali a trochu i spívali byla to hrozná sranda. Po uklidu bylo asi pět hodin tak jsme se rozloučili a šli domů byl to super den.

Dekameron

16. ledna 2012 v 19:08 | Bloom
Dnes byl den kdy jsme měli odevzdat mim. četbu. No a polovina jí neměla no já četla Dekameron (doporučuji pro lidi co mají rádi choulostivé čtení) . No a Jimmie to je kluk co sedí přímo pře demnou no a myluje joja my začal vyprávět jak v prvním dni čtvrtém příběhu nějaký mnich přefikne dívku a sruhej je sleduje a honí si ho. No to bylo dost divné i když v té knize je to tak míněno. Pak to vše svedl na Vanessu a to ji zaskočilo. Pak se jí začal posmívat že má špinaven nos jako kdyby ho měla v nějakém zadku což se jí dost dotklo, jelikož to byli černé tečky které si špatně zakryla. Hned jsem jí začala bránit a Jimmi se jí hned omluvil, ale stejně se sním nebavila. A pak když se o tom bavil Jimmi s Markusem tak říkaly že jsme při tom jak jsme tu knížku četli tak jsem si klikly na myš a podobný nechutný věci. Nechtěla jsem poslouchat ale copak to jde když sedí přímo před váma a žvou na celou třídu. Mo pak se stala ta věc že konečně byla přestávka a Bijanka vytáhla svou modrou taštičku kde měla své líčení: namazala si pusu, dala si takový rolon aby jí nešli vidět kruhy pod očima, namazala si ruce krémem proti bakteriím a pak normálním krémen, pak vzala vonafku a natříkala si ji do podpaždí no to bylo nehcápala jsem to ale to nebylo poprvý co to udělala. Pak na stepu jsme si hodně povýdaly a chytaly záchvaty a Elisabet rozbyla další rumba koulůi a to už naše trenárka málem vybouchla tak nás raději pustila dřív z tréningu. jupí a já se jdu učit fyriku ale z toho nějak moc radostí nezkáču !!

Tělocvik

15. ledna 2012 v 14:11 | Bloom
Dnes ráno jsem si vzpomněla že jsem v pátek nic nenapsala a jelikož se dnes nic nestalo napíši o pátku. měli jsme tělák a nejprve jsme dělaly nějaké hry se žíněnkou byla to zábava, ale jen do té doby než jsme měli žíněnku dát nad sebe a mít na ní míš. Byla jsem v týmu s Asiou, Vanessou a Angelinou no běželi jsme s tou žíněnkou a zakopli jsme a spadly, když jsem vztala podívala jsem se co se stalo a hned jak jsem to udělal,a jsem se znovu válela na zemi. Ta žíněnka spadla na Asiu a ta jak ji sama neunesla byla pod ní a jediné co šlo vidět byli její kmitající nožičky. Chvíli jsem se smála a pak jsem jí pomohla ven. Když učitelka viděla že je to pro nás nebezpečné výtáhli jsme kozu a skákaly. Docela mi to šlo, což nešlo říci o Vanesse ta vždy když skočila narazila pánvý do kozi a sesipala se dolů. Vždy když se jí to stalo žekla o to přišla s kozou což Angelínu dostávalo do záchvatů smíchu a nás ten její smích. Asia raději seděla a dělala že jí je blbje protože věděla že jí to nepude.
A Bijanka jí hnedka začala nadávad, ani nevým proč vzápětí na to se začala vychloubat jak vše umí a jak to dá. NO dala to ale s malím urazem. Rozeběhla se a přeskočila kozu, ale nějak moc se odrazila a spadla za žíněnku a jela po celé tělocvičně až narazila přímo do žebříku které byl pověšen na zdi tělocvičny. Všichni se začaly šíleně smát. Rychle jsem k ní doběhla a zeptala jsem se jestli je v pořádku. Vstala a odstčila mě. Jako kdybych jí něco udělala zařvala na celou tělocvičnu ať jsme sticha a řekla učitelce že je to její vina a že jestli budeme ještě nekdy skákat na koze její táta jí zažaluje. Což nás všechny dostalo. Na obědě se jí všichni vyhíbali, aby jí něco neudělaly. No a jeden kluk když se jí vyhýbal spadl a jeho jídlo bylo po celé zemi. No, ale Bijance se to vymstilo. Když šla odnést tác ten kluk právě vytíral a ona uklouzla po mokré podlaze. A ten zbitek špaget se na ní vysipal a ušpnil jí ublně nové bílé oblečení. Najednou zrudla do barvy omáčky a utíkala se převlíst. S holkama jsme se smáli a dodaly jsme že ještě že má plnou skřínku oblečení jinak by to ve škole nepřežila.

Škola smíchu

14. ledna 2012 v 11:20 | Bloom
V čera jsem nestíhala jelikož byl pátek 13 a tak jsem nemohla nic napsat, protože jsem tak hrozně bála že u mě spalo celý divatlo. O těchto lidech jsem vám ještě nevyprávěla. Spalo u mě 7 lidí to je docela dost. Spal u mě David: můj bejvalej asi rok po našem rozschodu jsme se nebavily jenomže když se skoro každý den s nekým líbáte na divadle je těžké si s ním nepovýdat rozešli jsme se kvuli jeho bráchovy Martinovy je hroznej někdy je super kámož a umí hrozně dobře hrát na piáno ale někdy bych ho vážně zabila. Pak ješte Petr to je kluk z jogy je s ním hrozná sranda a má úžasný vlasy a svaly, vždycky si všimne když je se mnou něco v nepořádku a skoro vždy to dokáže napravyt. Kuba ten výborně maluje komixsy nevým jak se toto slovo píše proto se předem omlouvám. Je velmi chytrý a má příbuzné po celém světě takže díky němu jsme byli celá naše parta v Španělsku. Moje velmi dobrá kamarádka Kikina sní vždy vymyslíme nějakou blbost. Jako mynulí rok no my jsme se oblékli do plavek koupily jsme si zmrzlinu a šly na staromák háček byl v tom že byla zima. všichni na nás koukali jak na plázny. No a po tejdnu jsme byly obě nemocný tak jsme se léčily spolu u mě doma byla to hrozná sranda. No a Alex o ní se nedá co špatného říci je to hrozný Anděl nyvýc mylije módu takže mi někdy s něčím pomůže a to nejlepší na konec Marry je to ta nejlepší kuchařka co znám umí dělat takové sufflé že je to pohádka. No a stěmi to lidmy jsem strávila minulou noc a taky s nimi strávým celý víkend právě Kuba dělá oběd dělá ratatouille už se těšim. V čera to byl děs kluci přinesli nějaký horor jmenovalo se to Obludárium a bylo to strašný tak jsme si z toho udělaly super hru když tam bylo nějaký to strašidlo to monstrum jedem se zvedl a napodoboval ho to byla mnohem větší sranda něž ten film. A když odbyla půlnoc a byl dnešek všichni jsme se začali obýmat že jsme to přežily a zustaly jsme vzhůru až do rána kdyby se něco stalo. ÁÁ těd jsem si vzpomněla když jsem hrály tu hru stalo se něco moc vtipného. Právě předváděl Martin a měl předvádět nějakýho zmutovanýho psa a nějak se mu v tí tmě zamotala hlava a spadl obličejem do toho sufflé od Marry právě ted vypadal jak nějaké monstrum.

Oucmanice

11. ledna 2012 v 19:29 | Bloom
Dneska jsme vzpomínaly na různé příhody z Oucmanic. To je nějaké vesnice. Byli jsme tam ze školou na začátku roku na 4 dny no a jeden ten druhý se stala opravdu legrační věc. Abychom poznaly jak ten statek (Oucmanice) vypadají a aby jsme se uměli orijentovat dostaly jsme nějaké papíry a měli jsme je vyplňovat. A to tak že jsme měli lítat po tom statku. No já byla s Bijankou, protože jsi myslela že já to za ní udělám a ona se bude flákat. No a opravdu ana si chodila kam chtěla dělala co chtěla no hrůza. Hledala jsem odpověď na jednu otázku na nástěnce a ona se šla podívat nahoru na půdu. Po chvíli se ozvalo. "Jééé tady jsou kotátka" Nevým přesně co se stalo potom ale slyšela jsem po chvíly hrozný jekot a to jak tam Bijanka pobíhá najednou se hnala po schodech dolů s křikem. " Jéééé sundejte to ze mě zabíte to" Apod.
Když jsem vyděla jak utíká do budovy měla na zádech přisátou velkou kočku která se drápala k její hlavé začala jsem se smát a sedla jsem si na schody abych se trochu uklidnila. Papír jsem měla celý rozmačkaný a když jsem byla klydná. Zaslechla jsem podivné mnoukání a něco jako by se mně dotíkalo. Otočila jsem se a tam bylo roztomilé modrošedé kotátko, vzala jsem ho to náruče a šla jsem po schodech dolů. najednou se ke mě přihnal Učitel pasíny který měl za úkol fotit. Najednou blesk pře očima bílo a slyšela jsem jak říká. " toto pude na hl. stranu časopisu na téma ohrožená zvířata. Abyste to pochopily ve škole máme časopis a každý týden či měsíc je určené téma a tento týdem bylo za ohrožená zvírata. Nejhorší je že se jmenuje Tam Tam. No a to mě překvapilo. Navíc u toho byla Bijanka a ta byla pěkně naštvaná a já zas dostala výtlem, protože bya od té kočky pěkně rozsuchaná. Pak to o poledňáku česala asi hodinu. No pak jsme šli dál no a já šla k oslovy. vedle nich byla prasátka a velká prasata a ta připadala Bijance roztomiloučká. Když jsem si osla který se jmenoval Alfonc. Zeptala jsem se jednoho pána jestli mohu za ním do výběhu. On řekl ano ale s nejistotou. já jsme ho ujistila že s konmi už pracuji dva roky a to ho trovhu sklidnilo. Byl velmi přítulný a když bijanka viděla že já jsem u osla tak ona šla k prasatům hladila si je a najednou zařvala ještě hlasitěji než před tím. Ono jí to prase koslo do prstu, když mi řekla co se stalo začala jsem se zas hrozně smát. No a to neylo vše po chvíly se kolem výběhu postavyla celá třída i s učitelkou a začaly nás pozorovat. Snažila jsem se aby se osel uklidnil protože začal být divný. Nohama hrabal a začal rychleji dýchat najednou jsem zpozorovala že se Bijanka k Alfonsovy (Osel) blíží ze zadu a asi všichni výte co koně, v mém případě osel dělá když se k němu jde zezadu. no ona to nevěděla. A osel vykopl. Zařvala jsem sice poor ale moc to nepomohlo Bijanka sice uhnula a nic se jí nestalo ale spadla do veliké kaluže bláta teda myslím že to bylo bláto. No a rozcuchané vlasy celá od bláta se jí zaačali všichni smát. Nepřipadalo mi to smešné a tak jsem vzala kus balna a hodila jse jej po Percym no a začala bahnitá válka. Všichni byli od bláta a tak jsme si byli rovni. Dokonce byla od bláta i naše učitelka a to nás přivádělo k hrozným závchvatům smíchu. Pak bylo velké focení a my jsme tam všichni jko kdybychom kydali hnůj celý rok a ani jednou se neumyli. Pak jsme si jen posílaly proud z ruky do ruky přes elektrický plot a šli jsme na oběd. Dnes jsme se tomu smáli a vpoměli jsme si na to protože jsme ve sřkínce a papíry našli tu fotku mě a toho kotátka které od nás dostalo jsméno Feles to znamená latinsky kočka. to je ale překvapení.

Letají sešyty

10. ledna 2012 v 20:52 | Bloom
Dnešek byl opravdu povedený ve škole nám vymněnují okna jejaký Ukrajinci a je s nima hrozná sranda celé hodiny nám posýlají pusinky a celou přestávku vypráví o tom jak jsme krásné chytré apodně. Pořád kouří a tak bijaka všude po oknech lepí papíry ZÁKAZ KOUŘENÍ a tam přeškrtnutá cigareta. No né že oni nepřestaly ale ještě jí učitelky napsaly poznámku za to že požkozuje šlolný nábytek a vedly s ní půl hodinový rozhovor o tom jestli taky doma lepí nápisy po oknech. No pořádně jsme se zasmáli jelikož byla Bijanka před tabulí červená jak rajče. No to nebylo vše o fyzice jsme měli jako obvikle Matyldu (Matijásková učitelka fyziky) No ona nosí jen dvě sukně na podzim a v zimě černou s kytkama a na jaře a v létě bílou s kytkama. A má jen dvě trika černé s bílími kytkami a černé s žlutými kytkami takže je fakt in. No a normálně dnes měla nové triko tak to jsme jí zatleskali. Meli jsme dělat nějakou pitomost a já na Asiu ať už tak Matylta je ticho no a Asia na ni:
"Pani učitelko buďte ticho" Celá třída ohromněj výtlem a dokonce se smála i ona. No protože jsme to všichni měli hotový dělaly jsme si úkol z češtiny no a Angelina se pořád smála nečemu s Vanessou Matylda a ní začala řvát ať dělá to co má no když jí Angelina začala odmlouvat Matylda vzala dom. sešit čj a vyhodila ho otevřeným oknem ven. všichny se začaly tlemit a ztichny když vyhodila uč. fyziky a sešit fy.. ven z okna i Bijance. nekteří se duřily ve smíchu a ostatní byli tichoa báli se. Když jsme šli ze školy Percy šel pro venessin sešit a já jsním. Ona na ty zedníky zavolal: " Hej kámo nevyděl jsi tu vrčet vzduchem náhodou sešit" No samozřejmně že tak jsme dostali i uč a sešit Bijanky. no celou dobu když jsem šla na autobus na mě ty zedníci koukaly a ptali se mě na číslo a říkali mi lichotky měla jsem jich plné zuby a to doslova.
Když mě Asia doprovázela jeden zedník za mnou utíkal tak jsme začali utíkat před nim na zastávce jsme se zastavili jak bívá a on nás dohonil tal mi do ruky ruličku papíru a když jsem jí rozbalila byla tam napsaná jména a tel.: čísla pod nimy napsáno PS.: zavolej když budě mít pernej den mi se o tebe postaráme. V tu chvíly jsem měla takový vztek že mě musela Asia přidržovat abych jim něco neudělala.
Čekala jsem na autobus asi 15 minut a nic. Pak přišla Bijanka se zmrzlinou. Je to blázen když jsi teď kupuje zmrzlinu no jedla jí a jedla no a po chvíli kolem nás projeli nějaký kluci s autem zatrobili a mávali. Bijanka stála zády k silnici a tak se lekla že pustila zmrzlinu a já jak mávala jim na oplátku jsem jí pinkla bijance přímo na halvu. ta se tam začala rozčilovat tak že jsem ji nikdy tak naštvanou neviděla a to ona je naštvaná třeba pětkrát za den. Začala na mě zvát že jsem úplně blbá jestli vím jakou to dá práci si umít vlasy a starat se oně aby vypadaly tak dobře přitom je to špinavá blondýna a vlasy má jak pochcanou slánu. pak přijel autobus já se rozloučila s Asiou a jela domů kde na mě čekali kluci z divadla což mě překvapilo. Vše jsem jim řekla co se mi dnes stalo a smáli se s válely na zemi v ném pokoje. Byl to vážně super den.

Pondělí (Den na pytel)

9. ledna 2012 v 19:53 | Bloom
Dnešek byl příšernej ve škole na mě učitelky jen ječely. Moje třídní Laugmaerova mi udělala velkej trapas před celu třídou no děs. Před celou třídou začala říkat mě hiby z písemky, jelikož jsem se přepsala o desetinou čárku a místo 2,278 jsem napsala 22,78 a všichni se mi smáli. No se na mě zas Bijanka naštvala a to jen kvuli tomu e jsem se šla učit na test a sedla jsem si vedle Asie. Pak mě hned šla pomlouvat k Vanesse a Angelině, Percymu a Markusovy. y s Asiou jsme tam chytaly výtlemy z Petera to je jeden slovák je v poho a je sním hrozná sranda. Pak jsme se ještě smály nějakýmu slonovy na obrázku a nyší supl která se jmenuje Jahodová no prostě sranda. No pak jsme myslely že píšem z Chemie nakonec ne ale náš učitel si z nás pořád dělal srandu. Máme mu říkat Jardik Soukupit je to uplný hovádko. Když se ho na něco zeptáme řekne nám
" a jak to mám asi vědět '' Pak k obědu čočka s mrkvý to se nedalo jíst a k tomu hrozně velký muffin skoro se mi nevešel do pusi a ještě se z toho najedla půlka mí rodiny. Pak na šití všichni jsou tam hrozný pokritci nedřív mi říkaj že se jim téma na ples nelíbí a před učitelkou " je to užasnej nápad, bude to super" No des. Na stebu na mě učitelka žvala ta Hanušová je fakt hrozná. Díky bohu nás pustila domů dřív. Na stepu jsemdělala kravyny s Vanessou a její sestrou Audry ona chodí taky na jinou školu ale je hrozne: Milá, chytrá, až moc pečovatelská a nikdy neskazí žádnou srandu. A ještě s její BFF Ebonou místo toho abychom dělaly to co jsme měli jsme se pokoušeli tancovat techno já robota s Vanessou a Ebona s Audry zasekávačku no hrozná sranda moc nám to nešlo alr lidé nám fandily. Tak to je asi vše.

ZOO

7. ledna 2012 v 18:27 | Bloom
Asi před měsícem jsem byla se školou v zoo. Dostaly jsme tam nějaké papíry na vyplnění no nuda. Měli jsme být ve skupinách a já byla samozřejmně s Asiou no a pak s Biankou jelikož jí k nám učitelka přižadila. Doprovázeli nás Vanessa a Angelínou ale ty později odloučily. Chodily jsme po zoo a a Bianka vůbec nic nevypilnila takže jsem to odřela s Asiou. Asi po hodině jsme dočli k jelenům nebo sobům nebo losům? No ona si výtáhla deset minut před tím fidorku a nakousaná přez polovic jí spadla do to výběhu. No normální člověk by jí tam nechal, ale ona se rozhopdla že jsi pro ní dojde. Přelezla dřevěný plod a chystala se seskočit, ale meěo to malý háček to zvíře se na ní podívala. Varovala jsem jí že si myslí ža narušuje jeho teritorium a muže to špadně skounčít. Na mé upozornění neprala zájem a znovu se chystala ke skoku.
V tom okamžuku začola zvíže hrabat kopytem a pomalu se blížilo. Kdyby jste vděli jak od tamtuď vypadlo tak to bys te udělaly to co já. Najednou mě popadl záchvad smíchu svalila jsem na zem a začela jsem se žechtat potom když jsme šli do restáurace se najíst řekla jsem to Asii která když se odehrávalo vyplňovala ten líst ukolů. V tý restáuraci jsme se válely po stole smíchy že nás posaly ven. Bijanka na nás byla velmi naštvaná. Ale to nebylo vše. Když jsme šli k Gorilám jen dvě byli venku a to matka s mládětem. Byla hrozně oztomilá a nás od nich dělila jen voda. Bijaka se rozhodla že jsi je pude pohladit a odvážně přelezla plot a chystala se přezkočit vodu. jak tak se chystala ty gorily zalezli dovnitř a Bijanka se rozhodla že pude taky dovnitř až to úřeskočí. K jejímu neštěstí uklouzla při odrazu a spadla do vody to co stalo pak je nepopsatelné. Bijanka klela, já s Asiou jsme byli mrtvé smíchy a jelikož šli kolem nás Percy s Markusem a jeho partou viděli sice jen mokrou Bianku ale váleli se po zemi s náma. Nejlepší bylo to vysvětlovat učitelce. Já jsem žekla že BIjanka šla pro spadlou propisku a bilo tam zavlažování, učitelky to zbaštily ale Bijanka nepoděkovala a to jsem jí ještě pujčila náhradní kalhoty jelikož jsem potom měla trening gymnastiky. Celou cestu jsme o tom raději nemluvily protože při pomyšlení na to byl náš smích nezastavytelný. A když jsem to vyprávěla Peggy jen kulila oči a taky se válela po zemi.
Konec

První psaní

7. ledna 2012 v 18:08 | Bloom
Ahoj jmenuji se Bloom Peters a jsem z Itálie. V Česku jsem už asi dva roky a velmi se mi tu líbí. Chodím na školu a mám tu spoustu přátel kteří jsou na mě velmi milí. Budu vám sem psát dobrodružství co jsem s nimi zažila, protože nekteré jsou obzvláš no jak to říci: zvláštní, ulítlé, bláznivé a plné nejrůznějších věcí.
Začala bych asi tím že mám dvě nejlepší kamarádky Peggy která je: milá, přátelská, chytrá, originální a vždy když potřebji rozesměje mě však odešla a je na jiné škole, ale stále jsme nej kámošky tak i s Asiou která je velmi exotická, chytrá, velkorisá, velmi přímá a velmi ráda se smeje a to skoro furt někdy je to až otravné. Ale každý nemůže mít jen přátele najdou se tu lidi co mě rádi nemají a to velmi. V mě třídě je dívka co je na mě nepříjemná stále mě pomlouvá a snaží se mi zkazit celý život její jméno o ní něco napovídá: Bianca (Bianka) je velmi namyšlená, sobecká a vždy když je někdo v něčem lepší než ona, hned se naštve a to se stává asi pětkrát denně. Myslí si že je hrozně oblíbená ale nikdo jí nemá rád. V mě třídě je i spousta kluků, ale jsou ještě nedospélý, ale myslí si že jsou. Největším idolem je Persy je nejhezčí kluk ze třídy a Bianca je z něj na větvy. On je divněj má mněnivé nálady a mysli si jakej neni Grande uomo. Druhej idol je Markus a má obrovské ale obrovské ego. Myslí si že když nosí celý měcíc jedny kalhoty a jednou za 14 dní si vymění tričko tak je cool a in a co já vim.
No a už stačí znát jen ty nejvýce oblíbený holky ze třídy a tím je Vanessa bruneta s plouďatou parukou (metafora) a její BFF Angelina která se raději přebarvila aby jí neříkaly jako Vanesse. Těd znáte ty nejduležitější lidy z mích vyprávění tak začneme.