Amici dovrebbero stare insieme

Nullam pretium Draco cum virtute

Letají sešyty

10. ledna 2012 v 20:52 | Bloom
Dnešek byl opravdu povedený ve škole nám vymněnují okna jejaký Ukrajinci a je s nima hrozná sranda celé hodiny nám posýlají pusinky a celou přestávku vypráví o tom jak jsme krásné chytré apodně. Pořád kouří a tak bijaka všude po oknech lepí papíry ZÁKAZ KOUŘENÍ a tam přeškrtnutá cigareta. No né že oni nepřestaly ale ještě jí učitelky napsaly poznámku za to že požkozuje šlolný nábytek a vedly s ní půl hodinový rozhovor o tom jestli taky doma lepí nápisy po oknech. No pořádně jsme se zasmáli jelikož byla Bijanka před tabulí červená jak rajče. No to nebylo vše o fyzice jsme měli jako obvikle Matyldu (Matijásková učitelka fyziky) No ona nosí jen dvě sukně na podzim a v zimě černou s kytkama a na jaře a v létě bílou s kytkama. A má jen dvě trika černé s bílími kytkami a černé s žlutými kytkami takže je fakt in. No a normálně dnes měla nové triko tak to jsme jí zatleskali. Meli jsme dělat nějakou pitomost a já na Asiu ať už tak Matylta je ticho no a Asia na ni:
"Pani učitelko buďte ticho" Celá třída ohromněj výtlem a dokonce se smála i ona. No protože jsme to všichni měli hotový dělaly jsme si úkol z češtiny no a Angelina se pořád smála nečemu s Vanessou Matylda a ní začala řvát ať dělá to co má no když jí Angelina začala odmlouvat Matylda vzala dom. sešit čj a vyhodila ho otevřeným oknem ven. všichny se začaly tlemit a ztichny když vyhodila uč. fyziky a sešit fy.. ven z okna i Bijance. nekteří se duřily ve smíchu a ostatní byli tichoa báli se. Když jsme šli ze školy Percy šel pro venessin sešit a já jsním. Ona na ty zedníky zavolal: " Hej kámo nevyděl jsi tu vrčet vzduchem náhodou sešit" No samozřejmně že tak jsme dostali i uč a sešit Bijanky. no celou dobu když jsem šla na autobus na mě ty zedníci koukaly a ptali se mě na číslo a říkali mi lichotky měla jsem jich plné zuby a to doslova.
Když mě Asia doprovázela jeden zedník za mnou utíkal tak jsme začali utíkat před nim na zastávce jsme se zastavili jak bívá a on nás dohonil tal mi do ruky ruličku papíru a když jsem jí rozbalila byla tam napsaná jména a tel.: čísla pod nimy napsáno PS.: zavolej když budě mít pernej den mi se o tebe postaráme. V tu chvíly jsem měla takový vztek že mě musela Asia přidržovat abych jim něco neudělala.
Čekala jsem na autobus asi 15 minut a nic. Pak přišla Bijanka se zmrzlinou. Je to blázen když jsi teď kupuje zmrzlinu no jedla jí a jedla no a po chvíli kolem nás projeli nějaký kluci s autem zatrobili a mávali. Bijanka stála zády k silnici a tak se lekla že pustila zmrzlinu a já jak mávala jim na oplátku jsem jí pinkla bijance přímo na halvu. ta se tam začala rozčilovat tak že jsem ji nikdy tak naštvanou neviděla a to ona je naštvaná třeba pětkrát za den. Začala na mě zvát že jsem úplně blbá jestli vím jakou to dá práci si umít vlasy a starat se oně aby vypadaly tak dobře přitom je to špinavá blondýna a vlasy má jak pochcanou slánu. pak přijel autobus já se rozloučila s Asiou a jela domů kde na mě čekali kluci z divadla což mě překvapilo. Vše jsem jim řekla co se mi dnes stalo a smáli se s válely na zemi v ném pokoje. Byl to vážně super den.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama