Amici dovrebbero stare insieme

Nullam pretium Draco cum virtute

První psaní

7. ledna 2012 v 18:08 | Bloom
Ahoj jmenuji se Bloom Peters a jsem z Itálie. V Česku jsem už asi dva roky a velmi se mi tu líbí. Chodím na školu a mám tu spoustu přátel kteří jsou na mě velmi milí. Budu vám sem psát dobrodružství co jsem s nimi zažila, protože nekteré jsou obzvláš no jak to říci: zvláštní, ulítlé, bláznivé a plné nejrůznějších věcí.
Začala bych asi tím že mám dvě nejlepší kamarádky Peggy která je: milá, přátelská, chytrá, originální a vždy když potřebji rozesměje mě však odešla a je na jiné škole, ale stále jsme nej kámošky tak i s Asiou která je velmi exotická, chytrá, velkorisá, velmi přímá a velmi ráda se smeje a to skoro furt někdy je to až otravné. Ale každý nemůže mít jen přátele najdou se tu lidi co mě rádi nemají a to velmi. V mě třídě je dívka co je na mě nepříjemná stále mě pomlouvá a snaží se mi zkazit celý život její jméno o ní něco napovídá: Bianca (Bianka) je velmi namyšlená, sobecká a vždy když je někdo v něčem lepší než ona, hned se naštve a to se stává asi pětkrát denně. Myslí si že je hrozně oblíbená ale nikdo jí nemá rád. V mě třídě je i spousta kluků, ale jsou ještě nedospélý, ale myslí si že jsou. Největším idolem je Persy je nejhezčí kluk ze třídy a Bianca je z něj na větvy. On je divněj má mněnivé nálady a mysli si jakej neni Grande uomo. Druhej idol je Markus a má obrovské ale obrovské ego. Myslí si že když nosí celý měcíc jedny kalhoty a jednou za 14 dní si vymění tričko tak je cool a in a co já vim.
No a už stačí znát jen ty nejvýce oblíbený holky ze třídy a tím je Vanessa bruneta s plouďatou parukou (metafora) a její BFF Angelina která se raději přebarvila aby jí neříkaly jako Vanesse. Těd znáte ty nejduležitější lidy z mích vyprávění tak začneme.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama