Amici dovrebbero stare insieme

Nullam pretium Draco cum virtute

Únor 2012

Valentýn

14. února 2012 v 17:48 | Bloom
Dnešek jsem brala jako normální den i když všichni okolo vyšilovali. Nechápu, je to normální den. A všichni mají v hlavě zmetek jen díky nějakému Francouzovy z 18. století, který se jmenoval Markýz. Psal své milence romantické dopisy a tak vznikly valentýnky. No není to sladké. Dnešek však byl jak krásný a kouzelný tak i děsivý. Začalo to v 8:00 a to když mi přišla sms. ve které byla básnička.
Na svatého Valentýna pusu ti dám,
až budem spolu, rudou růži ti dám,
abys věděla, že tě rád mám,
sladkou pusu ti dám.
Bylo to od Percyho a asi po 5 minutách co jsem ji dostala, zazvonil zvonek. Seběhla jsem po schodech a otevřela dvěře. A stál tam on ( mého srdce šampion). S šesti růžovými růžemi. A se slovy rudé už nebyly. Stějně mi to nevydilo, růžovou mám raději. No a šli jsme. Nejprve jsme byli bruslit. Pak na zmrzlině s horkými malinami. A rakončili jsme to v divadle na Spací Vady. Byl to krásný den jen byl jak vystřihnutý z filmu. Pak jsme se ještě stavyli u něj doma a podívali se na film Voda pro slony no a to je ta děsivá část hraje tam Robert Pattinson a já ho nenávidím je jako bezdák nevím co na něm všichni vidí a proto se omlouvám těm, kterým se líbí. Byl to dobrý den a proto přeji všem co hledají nebo našli lásku.

Šťastného Valentýna přeje Bloom


Strašné bruslení

9. února 2012 v 18:58 | Bloom
Dnes jsme byli bruslit a to na rybníku. Bylo to fajn. Jezdila jsem s Asiou, Percym, Markusem a Angelinou. Dělaly jsme holubičky a točili se do kola a do kola a padaly, protože nám kluci podkopávali nohy. Bianka neměla brusle tak si jen sedla a pila čaj. No my jsme dělaly takový kravyny, že to nešlo popsat. Vždycky když jsem brzdila zajela mi pata brusle do ledu. No a pak se to stalo, vyskočila jsem a dopadla na tenký led a pod mojí levou nohou se propadl. V mrazivé vodě jsem měla jen nohu, ale nebylo to moc příjemné, ba to bylo příšerné. Noha mi začala hořed, ale to chladem pomalu jsem jí přestávala cítit. Začala jsem sebou mrskat, ale jak jsem uslyšela prazkání přestala jsem. Kluci ke mě opatrně přišli a vytáhli mě. Chtěla jsem se postavid, ale nešlo to museli mě odnést až na přeh. Všichni se ke mě seběhli a ptali se jak mi je atd, bylo to docela otravné. Asi po patnácti minutách jsem už nohu cítila a řekla jsem ostatním aby šli ještě bruslit jediný kdo tam se mnou zůdtal byl Percy. Povídali jsem si o různých věcech, smáli jsme se a při tom mi zahříval nohu. Zní to divně ! co ?
To, ale nebylo to nejhorší, když jsme odcházeli zavolala jsem Biance že jdeme. Ona si zbalila svůj malý picnik a rozeběhla se k nám k její smůle přesně přes to místo kde byl slabý led. Uklouzla a její zadek se zachitil v té díře. Jedině co bylo slyšet byl její nářek a smích učitelek, které jí vytahovaly. Šli jsme já jsem kulhala a Percy mě podpíral a Bianka šla s obvázanou dekou koulem zadku, bylo to trochu legrační.

Divadlo

5. února 2012 v 18:02 | Bloom
Protože jsem byla u babičky nenapsala jsem co se stalo ve středu. Naše celá třída šla do divadla na "Cirkus bude" byla to sranda. Seděla jsem vedle Asii a přes dvě sedadla vedle seděl Percy a Markus. Když nás usazovali nechápala proč si na ta místa nikdo nesmí sednou, ale pak jsem si všimla nápisu na sedačce. Bylo tam " nesedat, toto sedadlo patří do vystoupení". Při jedné scéně si herci sedli vedle nás na ty dvě volná místa. A jeden z nich se mě zeptal jestli mám kalkulačku, protože počítal nějaký příklas. Všichni se na mě podívali. Já jsem jen řekla "počkejte chvíli" Pak jsem si stoupla. Zasvítil na mě reflektor, ale jsem zviklá z divadla. A na celé divadlo jsem zvolala "nemá tu někdo kalkulačku" No celá moje třída včetně učitelky na mě koukala s otevřenou pusou. No vlastně všichni v divadle. Pak jsem se otočila k herci a dodala " no asi ji tu nikdo nemá, litoji" . Zdálo se mi že i ten herec byl trochu vyděšený. Po představení se ke mě všichni seběhli a chrlili na mě různé otázky. No hrůza dík za to že mě ten herec co seděl vedle mě dostal pryč. Pak si semnou povídal a dal mi pár rad a taky telefon. Měla jsem omluvenku že mohu odejít z divadla sama tak jsem tam zůstala s herci a povídala jsem si. Bohužel Bianka měla taky omluvenku takže tam byla s náma. Ona chce být herečka, ale né protože jí to hraní baví ale chce být slavná. No a jak to bývá Bianka nemůže být chvíli v klidu. Chtěla se zas předvíst. Při vystoupení měla důležitou součásti trampolína a ona na ní vyskočila a začala dělat nějaký triky. No trochu se jí to nevyvedlo a vyskočila moc vysoko a zachitila se na žebříku pro osvětlovače. Pak nás trvalo asi půl hodiny než jsme ji dostali domů. byl to zas den kterému jsme se u vysvědčení smáli s učitelkou a od toho smíchu jsem měla promáčené vysvědčení.

Farma v Itálii

5. února 2012 v 8:58 | Bloom
Dnes ráno jsem přijela z Itálie. Byla jsem navštívit moji babičku na farmě. Byla to hrozná zábava jezdit na koni a bavit se s mími starými přátely. Ale stávat v 5:00 a jít nakrmit slepice a udělat jídlo pro 8 lidí to je docela záhul. Pak vyhnat krávy a ovce na pastvu no děs. Nejhorší však bylo mít prasata. Když jsem šla pro hadici nechala jsem otevřená dvířka a když jsem se vrátila prasata nikde a když jsem je našla byla u kurníku a jelikož byli slepice venku musela jsem je umít taky, tomu se říká když si někdo dělá práci navíc. Ale mělo to i světlé stránky, večer jsem šla na Candrbál, no hrozná sranda jsem vypila asi litr punche a pak mě kluci z mé bívalé školy nutili zpívat. No domů jsem přišla asi ve 3:00 ráno, no nemůžu říc přišla jela jsem na koni, byl to super den ale spala jsem jen 2 hodiny. No bylo to jedno když jsme jeli zas do ČR vyspala jsem se v autě.